Kurumsal

Biz Kimiz

FRY Asansör Sistemleri Kalite İçin Tecrübe

FRY asansör yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübe ile her türlü asansör sistemlerinde kaliteli hizmet ve ürünleri sizlere sunmak amacıyla kurulmuş ve her daim çözüm ortağınız olacaktır. FRY asansör sistemleri yolcu asansörleri, yük asansörleri, Monşarj servis ve yemek asansörleri, otel,cafe,ev villa asansörleri, sedye asansörleri, araç asansörleri, araç platformları, yük platformları, yürüyen merdiven ve yürüyen bant işlerinde, alanında uzman teknik ekibiyle hizmet vermektedir.Temel hedefimiz koşulsuz müşteri memnuniyetidir. En son Yönetmeliklere ve teknolojiye uygun , Avrupa standartlarında ürünlerin temini ,kurulumu , bakım ve servis işlemleri temel görevimizdir.

Misyonumuz

İleri teknoloji sayesinde inşaa edilen yapılar dikey olarak büyümektedir, bunun sonucunda taşıyıcıların da önemi artmış bulunmaktadır. Yenilikleri ve teknolojiyi takip eden, sürekli gelişmeye açık bir şirket olarak biz de sizler için yüksek konforlu kaliteli güvenli taşıyıcılar inşa edip hizmetinize sunuyoruz.

Vizyonumuz

Geçmişten bu zamana kadar içinde bulunmuş olduğumuz sektörün eksikliklerini, hatalarını, gözlemleyerek kendimizi sürekli yenileyerek montaj ettiğimiz taşıyıcıların kalitesiyle, güvenliğiyle ve konforuyla sektöre damgamızı vurmak. İnsan hayatından daha önemli hiçbir şey olmadığı prensibiyle taşıyıcı asansörlerimizi montaj ederken güvenliği ön plana alıp konfor ve kaliteyi de birlikte sunuyoruz Bu prensipler ilkesinde yapı inşası ile iştigal eden bir nevi iş ortağı olduğumuz firmaların taşıyıcı noktasında çözüm ortağı olup nihayetinde son kullanıcıların maksimum memnuniyetini sağlayan bir firma olmak bizim en büyük hedefimizdir.

FRY Asansör Sistemleri

“Uzman Kadro, Yeni Nesil Asansör Çözümleri, Hizmette Süreklilik Ve Yeterlilik, Konfor Ve Verimlilik"

Firmamız Yurtiçi ve yurtdışında yük ve servis hizmetlerinde kullanılan elektrikli ve hidrolik asansörler ile yürüyen merdivenler konusunda müşteri taleplerini kalite sistemlerine uygun olarak yerine getirmektedir.

Yenilikçi Tasarımlar

Sessiz, hızlı, güvenlikli, konforlu, dekoratif, enerji tüketimi düşük, performansı yüksek ve ergonomik asansör işleriniz için bize ulaşın....

Yeni Nesil Asansör Projeleri İle Yapılarınıza DEĞER KATIYORUZ

Top